Przejdź do treści

Wiadomości

Minister Krzysztof Tchórzewski.

Minister Tchórzewski: Inwestycje w energetykę to inwestycje w bezpieczeństwo energetyczne i gospodarkę Polski

21.09.2017

- Inwestycje jak ta w Czosnowie są przykładem jak zmienia się sektor energii. Cieszę się, że spółki energetyczne, w tym również PGE dostrzegają wyzwania przed jakimi staje teraz Polska i realizują ambitne plany inwestycyjne – powiedział minister energii Krzysztof Tchórzewski 21 września 2017 r. podczas uroczystości oddania do użytku Głównego Punktu Zasilającego w Czosnowie.

Więcej

Wiceminister M. Kurtyka

Dzień bez Samochodu

22.09.2017

W dniach od 16 do 22 września obchodzony jest Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu. Tematem przewodnim tegorocznych obchodów jest „Mobilność czysta, inteligentna i współdzielona”. Dziś przypada Międzynarodowy Dzień bez Samochodu.

Więcej

Zdjęcie do informacji

Wiceminister Kurtyka wziął udział w nieformalnym spotkaniu Rady TTE

21.09.2017

- Dialog z europejskimi partnerami to ważny element prowadzenia polityki energetycznej państwa   - podkreślił wiceminister energii Michał Kurtyka, który  19 i 20 września 2017 r, przebywał z wizytą w Tallinie, gdzie wziął m.in. udział w nieformalnych obradach Rady Ministrów UE ds. Transportu, Telekomunikacji i Energii.

Więcej

Zdjęcie do informacji

Rekrutacja na szkolenie „Jak uczyć o energii jądrowej”

20.09.2017

Do piątku 22 września 2017 r. trwa rekrutacja do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Jak uczyć o energii jądrowej”, organizowanym przez Ministerstwo Energii. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli biologii, chemii, fizyki, geografii, przyrody i wychowania do bezpieczeństwa oraz doradców metodycznych pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych z całego kraju.

Więcej

Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej.
ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa, email: me@me.gov.pl