Przejdź do treści

Udział Ministerstwa Energii w Forum pn. „Finansowanie efektywności energetycznej w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Litwie”

Flaga Unii Europejskiej

W dniu 30 listopada 2017 r. w Warszawie odbędzie się Forum pn. „Finansowanie efektywności energetycznej w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Litwie” organizowane przez Komisję Europejską we współpracy z Ministerstwem Energii, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej i UN Enviroment Finance Initiative.

Podczas tego wydarzenia zostaną przedstawione możliwości inwestycji w poprawę efektywności energetycznej oraz możliwości wykorzystania funduszy prywatnych do finansowania poprawy efektywności energetycznej. W ramach konferencji odbędą się panele dyskusyjne, podczas których eksperci zaprezentują bliżej tematykę efektywności energetycznej. Forum będzie okazją do wymiany doświadczeń z tworzenia i strukturyzowania programów inwestycyjnych.

Konferencja odbędzie się w Warszawie, w hotelu Radisson Blu, ul. Grzybowska 24, 00-132 Warszawa w godzinach 09.00-17.00. 

Szczegółowe informacje dotyczące forum, w tym program konferencji, znajdują się na stronie internetowej Forum Zrównoważonych Inwestycji Energetycznych

Treści publikowane w portalu dostępne są na warunkach określonych w licencji Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0, z wyjątkiem przypadków gdy zastrzeżono inaczej.
ul. Krucza 36/Wspólna 6, 00-522 Warszawa, email: me@me.gov.pl